Tüm
Kategoriler

Karate

Özel dokuma, pamuk ve polyester olarak farklı malzemelerden üretilmiş Karate ürünleri


AYAKLI BOKS STANDI HACI YATMAZ SİYAH + BOKS ELDİVENİ+BANDAJ
Sale

AYAKLI BOKS STANDI HACI YATMAZ SİYAH + BOKS ELDİVENİ+BANDAJ

AYAKLI EV TİPİ BOKS STANDI+BOKS ELDİVENİ +BANDAJ ÖNEMLİ NOT: ÜRÜNÜN MONTAJI ÇOK KOLAYDIR.MONTAJ İŞLEMİNİ SU YADA KUM KOYMADAN ÖNCE YAPINIZKUM DOLDURMANIZ TAVSİYE EDİLİR.1.PAKETTEN ÇIKAN METAL BÖLÜMÜN UCUNDAKİ TIPAYI ÇIKARIN.2.METAL BÖLÜMÜ SU HAZNESİNİN ÜST KISMINDAN AŞAĞI DOĞRU YAVAŞÇA TAK..

329,00TL 449,00TL

Excalibur Krem Kahve Mini Avuç Lapa Ellik Hakiki Deri Çift

EXCALIBUR MİNİ AVUÇ LAPA - Krem KahveEbatlar: 18 cm x 18 cm X 4,5 cmRenk: Krem kahve DIŞ MATERYAL: Hakiki dana derisi. DOLGU MALZEMESİ: Orta sertlikte 2 katmanlı özel Polyeva materyal.Bilek ve kol anatomisine uygun özel bir dizayna sahiptir.Mükemmel darbe emişi ve hafifliği ile profesyonel..

175,00TL

Excalibur Krem Siyah Ellik Hakiki Deri Çift Mini Avuç Lapa

EXCALIBUR MİNİ AVUÇ LAPA - Krem Siyah  Ebatlar: 18 cm x 18 cm X 4,5 cmRenk: Krem Siyah DIŞ MATERYAL: Hakiki dana derisi. DOLGU MALZEMESİ: Orta sertlikte 2 katmanlı özel Polyeva materyal.Bilek ve kol anatomisine uygun özel bir dizayna sahiptir.Mükemmel darbe emişi ve hafifliği ile..

175,00TL

Excalibur Mini Avuç Lapa Ellik Hakiki Deri Çift Kahverengi

EXCALIBUR MİNİ AVUÇ LAPA - KahverengiEbatlar: 18 cm x 18 cm X 4,5 cmRenk: Kahverengi DIŞ MATERYAL: Hakiki dana derisi. DOLGU MALZEMESİ: Orta sertlikte 2 katmanlı özel Polyeva materyal.Bilek ve kol anatomisine uygun özel bir dizayna sahiptir.Mükemmel darbe emişi ve hafifliği ile profesyonel..

175,00TL

Excalibur Mini Avuç Lapa Ellik Hakiki Deri Kırmızı Çift

EXCALIBUR MİNİ AVUÇ LAPA - KIRMIZIEbatlar: 18 cm x 18 cm X 4,5 cmRenk: KIRMIZI DIŞ MATERYAL: Hakiki dana derisi. DOLGU MALZEMESİ: Orta sertlikte 2 katmanlı özel Polyeva materyal.Bilek ve kol anatomisine uygun özel bir dizayna sahiptir.Mükemmel darbe emişi ve hafifliği ile profesyonel antre..

175,00TL

Kihon Karate Ayak Kaval Koruyucu Takım Kırmızı
Sale

Kihon Karate Ayak Kaval Koruyucu Takım Kırmızı

KİHON AYAK KAVAL KORUYUCU TAKIM KIRMIZIKihon Karete Kaval Ayak Üstü Koruyucu Ürün, kick-box, Taekwondo, karate yapan ve torbaya çalışan tüm Amatör ve profesyoneller tarafından kullanılabilecek bir üründür.Bu ürünü diğer koruyuculardan ayıran özelliği, ayağın hareket kabiliyetini kısıtlamadan ayağı v..

180,00TL 199,00TL

Kihon Karate Ayak Kaval Koruyucu Takım Mavi
Sale

Kihon Karate Ayak Kaval Koruyucu Takım Mavi

KİHON AYAK KAVAL KORUYUCU TAKIM MAVİKihon Karete Kaval Ayak Üstü Koruyucu Ürün, kick-box, Taekwondo, karate yapan ve torbaya çalışan tüm Amatör ve profesyoneller tarafından kullanılabilecek bir üründür.Bu ürünü diğer koruyuculardan ayıran özelliği, ayağın hareket kabiliyetini kısıtlamadan ayağı ve k..

180,00TL 199,00TL

Kihon Karate Eldiveni Kırmızı
Sale

Kihon Karate Eldiveni Kırmızı

KİHON KARATE ELDİVENİ KIRMIZI ELDİVENLER İÇERİSİNDE ÖZEL DÖKÜM SÜNGER KULLANILMAKTADIR.ÜZERİNE İTHAL GUMİ MALZEMEDENKAPLANMIŞTIR.BİLEKLERDE ÇİFT YÖNLÜ CIRT SİSTEMİ İLE MÜSABAKALAR ESNASINDA VE ÇALIŞMALARDAAÇILMALAR ENGELLENMİŞTİR.      XS-S-M-L EBATLARINDA İMAL EDİ..

80,00TL 90,00TL

Kihon Karate Eldiveni Mavi
Sale

Kihon Karate Eldiveni Mavi

80,00TL 90,00TL

Kihon Karate Eldiveni Mavi

KİHON KARATE ELDİVENİ MAVİELDİVENLER İÇERİSİNDE ÖZEL DÖKÜM SÜNGER KULLANILMAKTADIR.ÜZERİNE İTHAL GUMİ MALZEMEDENKAPLANMIŞTIR.BİLEKLERDE ÇİFT YÖNLÜ CIRT SİSTEMİ İLE MÜSABAKALAR ESNASINDA VE ÇALIŞMALARDAAÇILMALAR ENGELLENMİŞTİR.      XS-S-M-L EBATLARINDA İMAL EDİLMEKTEDİR..

80,00TL 90,00TL

Kihon Kido Karate Antrenman Elbisesi Beyaz
Sale

Kihon Kido Karate Antrenman Elbisesi Beyaz

KİHON KİDO KARATE ANTRENMAN ELBİSESİ BEYAZ%25 Polyester, %75 Pamuk iplikten dokunmuşturCeket iki kısımdan oluşmaktadır. Üst kısım boncuklu desen kumaştır.Kumaş gramajı 190 Gr/m2Etek kısmında özel baklava desen kullanılmıştır.Dikişleri üç iplik dikiştir.Yakasında özel kalın kolon kullanılarak ya..

150,00TL 189,00TL

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)